PORTBAGAJ

Portbagaj, herhangi bir sürücü için vazgeçilmez bir önemli aksesuarlardan biridir. Portbagaj, var olan bagajınızdan neredeyse bir o kadar daha fazla hacim sağlayabilecek, arabanıza rahatlıkla ekleyebileceğiniz ekstra bir araç sistemidir. Ailenizle uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız, bagajınızı saklamak için bir portbagaj çok yardımcı olacaktır. Aracınıza kolayca monte edilerek, aracın var olan hacmini çok daha arttırabilir, böylelikle çıkacağınız yolculukta eşyalar konusunda size harika bir yolculuk konforu sağlayabilir.

Portbagaj aerodinamik yapısı sayesinde rüzgara karşı durmadığından, spor araçlarda da oldukça yoğun talep görmektedir. Bir araca sığmayan veya hacimli bagajlar portbagaja konulabilir. Ağır veya keskin eşyaları taşırken aracın iç kısmının hasar görmesini önlemeye yardımcı olur. Uygun araç gereçler sayesinde, portbagajlara bisiklet, sörf ve kayak tahtaları ve ayrıca küçük botlar, sabitlenebilir. Gün geçtikçe, insanlar bu gibi malzeme ve eşyalarını aracın arka tarafında meydana gelen kir ve tozdan ötürü, tavanda bulunan portbagajlarında taşımayı tercih ediyorlar.

Portbagaj, aracınızda ekstra bagaj alanına ihtiyacınız olduğunda, kolaylıkla ve kısa sürede aracınızın tavanına monte edebileceğiniz oto bagaj aksesuarlarıdır. Portbagaj sistemleri araç özelliğinize bağlı olarak genellikle araç tavanlarına monte edilmektedir. Böylelikle hem araç kapasitesini artırıyor hem de araç performansınızı etkilemeden uzun yolculuklarınızda valiz kısıtlama derdinden kurtuluyorsunuz.

Portbagaj (tavan üstü bagaj), aracınızı delmeden kolay ve pratik montaj olanağı sağlamaktadır. Bu ürünü aracınıza monte edebilmek için aracınızda tavan çıtası ve ara atkı (ara sörf) olması gerekmektedir. Portbagaj özel kayışlar yardımıyla, sürüş sırasında hareket etmesini önlemek için sabitlenebilir. Dayanıklı malzemeden üretilmiş olan tavan üstü portbagaj; ultraviyole ışına, yağmura, rüzgara karşı ve dış darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Size zorluk çıkarmayacak, ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabileceğiniz bir yolculuk istiyorsanız yelpazemizde yer alan portbagajlara sahip olabilirsiniz.

Sizler de kaliteli bir seçim yapmak ve daha uzun bir süre kullanım için kaliteli ve kendi aracınıza uygun bir portbagaj almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

portbagaj
portbagaj