AYNA

Aynaların çeşitli marka ve modellerde çeşitleri mevcuttur. Kararan aynalar bu türlerden bir tanesidir. Kendiliğinden kararan aynalar olarak da adlandırılan otomatik kararan aynalar, ortam ve gelen ışık seviyelerine göre otomatik olarak kararabilir ve aydınlanabilir. Araştırmalar, arkanızda seyahat eden arabaların dikiz veya yan aynalarınız tarafından yansıtılan far parlamalarının görüşünüzü engelleyebileceğini ve gece sürüş sırasında yorgunluğa katkıda bulunabileceğini gösteriyor. Bu parlama tepki sürenizi de yavaşlatabilir ve acil durumlarda arabayı durdurmak için gereken süreyi artırabilir.

Ayna, güvenli sürüş için en önemli görsel yardımcılardan biridir. Bazıları manuel, bazıları elektroniktir ve araca göre boyutları değişir. Doğru kullanım için, yan aynanızdan aracınızın kenarını görebildiğinizden emin olmanız gerekir. Özetle bir arabanın birkaç aynası vardır ve bunların siz arabayı sürerken arabanın etrafında meydana gelen farklı etkinlikleri yansıtması gerektiği açık olsa da, bazı insanlar bunları nasıl kullanacaklarını bilmezler.

Ayna, görüş mesafesini korumak ve güvenli sürüşün temelidir. Bir arabanın birçok parçası vardır ve her parça kazaları önlemede rol oynar. Bunlar arasında aynalar, araç kullanırken ve park ederken görüşün sağlanmasında aktif rol oynayan en önemli parçalardan biridir. Her araç sahibi, araba aynalarının güvenli sürüş ve park etme için önemli bir unsur olduğunu bilir. Arkaya genel bir bakış sağlayan aynalar ve sürüş sırasında rahatlık sağlamak için tasarlanmış aynalar olmadan ortamda yön bulmak imkansızdır. Çok önemsiz görünüyor, ancak modern bir araba aynalar olmadan zaten düşünülemez.

Hali hazırda arabanızda bulunanlardan daha fazlasına ihtiyacınız olmasa da, aslında bazı ek aynalara sahip olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aracınızda kör nokta varsa ek bir ayna takarak bu sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Ürünler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünler tamamen orijinal ve patentli ürünlerimizdir. 

kör nokta aynası
oto aksesuar, araba aksesuar
dikiz aynası
oto aksesuar, araba aksesuar
kameralı dikiz aynası
oto aksesuar, araba aksesuar
krom yan ayna
oto aksesuar, araba aksesuar
krom dikiz aynası
oto aksesuar, araba aksesuar