DIŞ AKSESUAR

Dış oto aksesuar parçaları da iç aksesuarlar kadar aracınızın görüntüsünü etkiler. Yan ve arka korumalar bu anlamda önceliktedir. Aracınızın darbelere karşı korunması amacıyla üretilen bu aksesuarlar ayrıca estetik bir görüntü oluşmasını da sağlar.

Oto aksesuarı seçimi yaparken de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki araçların orijinal yapısını bozmayacak ve uyum gösterecek bir aksesuar seçiminde bulunmaktır.

Dış aksesuarlar, rüzgarlık, ayna, oto aydınlatma, araba örtüleri, silecek lastikleri ve diğer birçok parçadan oluşabilir. Dış aksesuarlarının en önemli faydalarından biri, aracınızın estetiğini yükseltmeye yardımcı olmasıdır. Arabanızın güzel görünmesini sağlamak için LED far, rüzgarlık, jant, lastik vb. gibi bazı özel araba aksesuarları kullanabilirsiniz.

Cam silecekleri, LED far gibi bazı aksesuarlar aracınızın performansını artırmaya yardımcı olur ve kesinlikle dikkate alınmalıdır. Bazı aksesuarlar ayrıca aracınızı aşınmaya ve yıpranmaya karşı korur. Örneğin yüksek kaliteli araba örtüsü, arabanızı yalnızca çok fazla toza karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda kötü hava ve ters güneş ışınları gibi diğer birçok çevresel tehlikeden de korur.

Oto aksesuarları için firmamız gerekli kaliteli ürünlere ve bu konuda uzman personele sahiptir. Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler tamamen orijinal ve patentli ürünlerimizdir. 

oto krom fitil
oto araç folyosu
portbagaj altlığı
plakalık
oto basamak